Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΔιαποδιαμορφωτής EPON ONU

Εσωτερικός άσπρος δρομολογητής WiFi διαποδιαμορφωτών EPON ONU, λιμένας 2 4 τοπικού LAN διαποδιαμορφωτής τηλεφωνικών λιμένων FTTH

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας 10G GPON OLT για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας 10G GPON OLT για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Пришло быстро, оборудование целое, работает отлично, заказом доволен.

—— Alexandr

Rápida Entrega, possívelmente alfandegárias serviços pelos aberto, boa UMA COM MAS falhou disco ultrapassado foi vendedor COM conversação. recomendo funcionando testado ε foi normalmente

—— Pedro Geron

Produto ε Otimo εγώ entregaram comprar mais vou comum rápido que ο mais certamente

—— Marcos Povoa Barbosa

Είμαι Online Chat Now

Εσωτερικός άσπρος δρομολογητής WiFi διαποδιαμορφωτών EPON ONU, λιμένας 2 4 τοπικού LAN διαποδιαμορφωτής τηλεφωνικών λιμένων FTTH

Κίνα Εσωτερικός άσπρος δρομολογητής WiFi διαποδιαμορφωτών EPON ONU, λιμένας 2 4 τοπικού LAN διαποδιαμορφωτής τηλεφωνικών λιμένων FTTH προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Εσωτερικός άσπρος δρομολογητής WiFi διαποδιαμορφωτών EPON ONU, λιμένας 2 4 τοπικού LAN διαποδιαμορφωτής τηλεφωνικών λιμένων FTTH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: NATYWISH
Πιστοποίηση: CE, RoHs, FCC
Αριθμό μοντέλου: Ntw-E172P4ED1V

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100PCS
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/κιβώτιο, 50 κιβώτια/χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5 - 8 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, Western Union T/T, Paypal,
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: Onu Epon Περιβάλλον εργασίας: -25~+55℃
Διασύνδεση: 4FE+2POTS+CATV ONU Οπτική σύνδεση: SC
Διάσταση: 205mm×145mm×37mm Συχνότητα RF: 45 ~ 875 MHZ

4 λιμένας 2 τηλεφωνικός λιμένας FTTH CATV του τοπικού LAN εσωτερικός δρομολογητής WiFi διαποδιαμορφωτών EPON ONU

 

Τα προϊόντα εισάγουν:

 

Η σειρά ntw-E172P4ED1V ONU είναι μια ευρυζωνική τελική συσκευή με σκοπό από NATYWISH, προκειμένου να ικανοποιηθούν οι ανάγκες του χειριστή τηλεπικοινωνιών, ευρυζωνική πρόσβαση SOHO, ευρυζωνική αύξηση ταχύτητας, FTTH/FTTO, υιοθετεί την ώριμη, σταθερή και οικονομικώς αποδοτική τεχνολογία gigabit EPON, και ενσωματώνει την οπτική λαμβάνουσα τεχνολογία μετατροπής, WDM και HFC Gigabit Ethernet, με το χαρακτηριστικό γνώρισμα υψηλού αξιόπιστου, εύκολο να διαχειριστεί και της εγγύησης QoS. Καλύπτει τις τεχνικές απαιτήσεις προτύπων IEEE802.3ah και εξοπλισμού της China Telecom EPON (V2.1) κ.λπ.

 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων:

1. Έτοιμες προς χρήση, αυτόματες ανακάλυψη, διαμόρφωση και βελτίωση.

2. Διοικητική λειτουργία διαμόρφωσης υποστήριξης OAM μακρινή.

3. Ο οπτικός λιμένας έχει τη λειτουργία της οπτικής ανίχνευσης δύναμης, της οπτικής μετάδοσης που κόβονται κ.λπ.

4. Πλούσιο VLAN και πολλαπλής διανομής λειτουργίες.

5. Το όργανο ελέγχου παραγωγής CATV RF και κλείνει τη λειτουργία.

6. Η διπλή τεχνολογία LLID, στοιχεία, φωνή, καταλαμβάνει ένα LLID.

7. Δοκιμή γραμμών υποστηρίξεων GR909 λιμένων.

8. Επικοινωνήστε καλά με Broadcom, PMC, τη συσκευή Cortina κ.λπ. OLT.

9. Για τους μικρούς και μέσους χειριστές, η επιχείρηση VoIP μπορεί να προσαρμοστεί και να αναπτυχθεί σύμφωνα με τον πράκτορα κλήσης.

 

Τεχνική παράμετρος

 

SPCIFICATION ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ
Λιμένας ανερχόμενων ζεύξεων 1 λιμένας EPON, Sc, ενιαίος τρόπος, ενιαία ίνα, 1.25Gbps συμμετρικό.
Μήκος κύματος Tx 1310nmRx1490nm, CATV: 1550nm
Οπτικός συνδετήρας Sc
Λιμένας στοιχείων κατιουσών συνδέσεων λιμένες 4*10/100Mbps ethernet (λιμένας RJ45).
Λιμένας φωνής κατιουσών συνδέσεων 2 FXS, RJ11
Φως δεικτών 10 φω'τα δεικτών, χρήση για να δείξει την κατάσταση της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος, λιμένας PON, λιμένας δικτύων και τηλεφωνικός λιμένας.
Διακόπτης δύναμης 1
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος +12V, εξωτερικός προσαρμοστής δύναμης ρεύμα-συνεχές ρεύμα.
Δύναμη ≤13W
Εργασιακό περιβάλλον Θερμοκρασία εργασίας: - 25~+55℃, υγρασία εργασίας: 10~90% (non-condensing)
Περιβάλλον αποθήκευσης Θερμοκρασία αποθήκευσης: - 30~+60℃, υγρασία αποθήκευσης: 10~90% (non-condensing)
Μέγεθος 207mm×147mm×39mm
Βάρος 1Kg

 

 

Λειτουργία υπηρεσίας δεδομένων

1. Πλήρης ταχύτητα γραμμών, μετατροπή μη φραξίματος.

2. MAC: 1k.

3. Υποστήριξη 64 πλήρης ταυτότητα VLAN.

4. Υποστήριξη VLAN QinQ, πέρασμα κατευθείαν, ετικέττα, μετάφραση, κορμός κ.λπ.

5. Έλεγχος λιμένων υποστήριξης, να αντανακλάσει λιμένων, όριο ταχύτητας λιμένων, λιμένας SLA κ.λπ.

6. Υποστήριξη αυτόματο MDIX.

7. Υποστήριξη IEEE802.1p, QoS.

8. Υποστήριξη IPv4 IGMP που κατασκοπεύει και να κατασκοπεύσει IPv6 MLD.

 

Λειτουργία τηλεφωνικής υπηρεσίας

1. Πρωτόκολλο ΓΟΥΛΙΩΝ υποστήριξης, interflow καλά με ZTE, HUAWEI, πλατφόρμα της Alcatel κ.λπ. softswitch, εξοπλισμός περισσότερο από 400000 που τρέχουν στο δίκτυο.

2. Με τη λειτουργία κτύπου της καρδιάς κύρια εφεδρική μαλακή πλατφόρμα μετατροπής υποστήριξης.

3. Υποστήριξη ITU-τ G.711, G.723.1, G.729.

4. Η ακύρωση ηχούς προσαρμόζεται στο ITU-τ G.168-2002, και ο ακυρωτής ηχούς είναι 128ms.

5. Πέρασμα υποστήριξης κατευθείαν, fax T38, κάτω από τον υψηλό - χαμηλή ταχύτητα μετάδοσης τρόπου.

6. Πρόσβαση διεπιλογών μεγάλων διαποδιαμορφωτών υποστήριξης (56Kbps).

7. Υποστήριξη RFC2833 και περιττό RFC2833.

8. Το δαχτυλίδι υποστήριξης, μεταφορά κλήσης, αναμονή κλήσης, άμεση επικοινωνία, ξυπνητήρι, συρρικνώνεται τον πίνακα, και άλλες προστιθεμένης αξίας υπηρεσίες.

9. 2 λιμένες υποστηρίζουν τρεις κλήσεις κομμάτων συγχρόνως, τρεις κλήσεις κομμάτων υποστηρίζουν την τοπική ακουστική μίξη.

10. Δοκιμή γραμμών υποστήριξης GR909.

11. Υποστηρίξεις δυναμικό PPPoE, DHCP, και στατική IP.

12. Υποστήριξη τρία τύποι τρόπων διαχείρισης δικτύου, όπως ο Ιστός, το CLI, και τα προσαρμοσμένα ιδιωτικά πρωτόκολλα των συνεργατών,

13. η απώλεια κλήσης 7 X 24 ώρας είναι λιγότερο από 0,01%.

 

 

Λειτουργία υπηρεσιών CATV

1. Συχνότητα RF: 45 ~ 875 MHZ.

2. Μακρινή ανοικτή/στενή παραγωγή RF

3. Οι πληροφορίες ραδιοσυχνότητας μπορούν να επιδειχθούν για ιστοσελίδας σε πραγματικό - χρόνος.

 

Πληροφορίες διαταγής

πρότυπο περιγραφή
Ntw-E172P4ED1V 4FE+2POTS+CATV ONU

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Natywish Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: wendy

Τηλ.:: +8615012857454

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα