Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΔρομολογητής GPON ONU

Ενιαίος λιμένας δρομολογητών 1GE ZTE Chipset GPON ONU για τη διαχείριση ΙΣΤΟΎ υποστήριξης CLI FTTH

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας 10G GPON OLT για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας 10G GPON OLT για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Пришло быстро, оборудование целое, работает отлично, заказом доволен.

—— Alexandr

Rápida Entrega, possívelmente alfandegárias serviços pelos aberto, boa UMA COM MAS falhou disco ultrapassado foi vendedor COM conversação. recomendo funcionando testado ε foi normalmente

—— Pedro Geron

Produto ε Otimo εγώ entregaram comprar mais vou comum rápido que ο mais certamente

—— Marcos Povoa Barbosa

Είμαι Online Chat Now

Ενιαίος λιμένας δρομολογητών 1GE ZTE Chipset GPON ONU για τη διαχείριση ΙΣΤΟΎ υποστήριξης CLI FTTH

Κίνα Ενιαίος λιμένας δρομολογητών 1GE ZTE Chipset GPON ONU για τη διαχείριση ΙΣΤΟΎ υποστήριξης CLI FTTH προμηθευτής
Ενιαίος λιμένας δρομολογητών 1GE ZTE Chipset GPON ONU για τη διαχείριση ΙΣΤΟΎ υποστήριξης CLI FTTH προμηθευτής Ενιαίος λιμένας δρομολογητών 1GE ZTE Chipset GPON ONU για τη διαχείριση ΙΣΤΟΎ υποστήριξης CLI FTTH προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ενιαίος λιμένας δρομολογητών 1GE ZTE Chipset GPON ONU για τη διαχείριση ΙΣΤΟΎ υποστήριξης CLI FTTH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: NATYWISH
Πιστοποίηση: CE, RoHs, FCC
Αριθμό μοντέλου: Ntw-G17100H

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/κιβώτιο, 50 κιβώτια/χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5 - 8 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, Western Union T/T, Paypal,
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
εφαρμογή: FTTH, FTTO, FTTB Uplink: 1*GPON διεπαφή
Μέγεθος: 105*76*25mm Το Fuction έχει: Αντιπυρική ζώνη/QoS/VPN
Stardard: ITU-Τ G.984 Προς τα κάτω: 2.488Gbps

 
Οι ενιαίοι λιμένες δρομολογητών 1GE ZTE chipset GPON ONU για FTTH υποστηρίζουν τη διαχείριση ΙΣΤΟΎ CLI
 
Ntw-G17100H GPON ONT που σχεδιάζεται για την πραγματοποίηση του εξαιρετικά-ευρυζωνικού αιτήματος πρόσβασης FTTH των χρηστών σπιτιών και SOHO. Είναι βασισμένο στη σταθερή και ώριμη τεχνολογία GPON, η οποία έχει την αναλογία υψηλής επίδοσης/τιμή, και την τεχνολογία του στρώματος 2 διακόπτης Ethernet επίσης. Είναι ιδιαίτερα αξιόπιστο και εύκολο να διατηρήσει, με εγγυημένο QoS, και πλήρως υποχωρητικός στα πρότυπα ITU-τ G.984 GPON.
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Συμμορφώνεται με τη ITU G.984.1, ITU G.984.2, η ITU G.984.3 και η ITU G.984.4 παρέχουν την περιεκτική GPON συμβατότητα δικτύων χρηστών
  • Προς τα κάτω ποσοστά μέχρι 2.488Gbps και προς τα πάνω ποσοστά μέχρι 1.244Gbps
  • Ο λιμένας Gigabit εξασφαλίζει γρήγορες ταχύτητες μεταφοράς
  • Έλεγχος ποιότητας εξυπηρέτησης για τον καθορισμό προτεραιοτήτων κυκλοφορίας και τη διαχείριση εύρους ζώνης
  • Γρήγορα και παρενόχληση-ελεύθερη εγκατάσταση
  • Ευφυής δύναμη-σώζοντας μέθοδος
  • Η πρόσβαση και gigabit ο λιμένας ινών παρέχουν απίστευτα τις γρήγορες ταχύτητες μεταφοράς
  • Υποστηρίζει τη μακρινή διαχείριση OMCI (διεπαφή διοικητικού ελέγχου ONT)

 

Τεχνικές προδιαγραφές
 Ο προσαρμοστής δύναμης εισήγαγε: 220V εναλλασσόμενο ρεύμα, 50HZ
 Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος συστημάτων: Δείτε την πινακίδα στη συσκευή
 Περιβαλλοντική θερμοκρασία: - 20 περιβαλλοντική υγρασία ~ +55℃: 10% ~ 90% (non-condensing)
 Θερμοκρασία καταστημάτων: - 30 υγρασία καταστημάτων ~ +60℃: 10% ~ 90% (non-condensing)
 

Όνομα παραμέτρουΠαράμετρος υλικού
GPON
ChipsetΣειρά RealTek RTL9601B
PONSc single-mode/ενιαίος-ίνα, προς τα πάνω 1.244Gbps, προς τα κάτω 2.488Gbps.
Μήκος κύματοςTx 1310nm, Rx 1490nm
Ευαισθησία<-28dbm>
Υπερφόρτωση>-8dBm
Οπτικός τύποςSC/PC
Τύπος διεπαφών

1*10/100/1000Mbps
Αυτόματες προσαρμοστικές διεπαφές Ethernet, πλήρεις/ημιαμφίδρομες, συνδετήρας RJ45

Δείκτες5, για τη ΔΥΝΑΜΗ, Los, PON, σύνδεση, σύστημα
 
 
Όνομα παραμέτρουΠαράμετρος υλικού
GPON
Βασικός

Αυτόματος-ανίχνευση υποστήριξης, αυτόματος-διαμόρφωση, και αυτόματη βελτίωση υλικολογισμικού
Επικύρωση SN/Psw/Loid/Loid+Psw υποστήριξης
Τριπλό να αναδεύσει υποστήριξης
Εύρος ζώνης DBA υποστήριξης

Συναγερμός

Η υποστήριξη που πεθαίνει λαχανιάζει
Υποστήριξη PortLoopDetect
Λιμένας Los Eth υποστήριξης

Τοπικό LAN

Περιορισμός ποσοστού λιμένων υποστήριξης
Ανίχνευση βρόχων υποστήριξης
Έλεγχος ροής υποστήριξης
Έλεγχος θύελλας υποστήριξης

VLAN

Τρόπος ετικεττών υποστήριξης VLAN
Διαφανής τρόπος υποστήριξης VLAN
Τρόπος κορμών υποστήριξης VLAN (ανώτατα 8 vlans)
Τρόπος μεταφράσεων υποστήριξης VLAN 1:1 (ανώτατα 8 vlans)

Πολλαπλής διανομής

Υποστήριξη IGMPv1/v2
Να κατασκοπεύσει υποστήριξης IGMP
Ανώτατα πολλαπλής διανομής vlan 8
Ανώτατη πολλαπλής διανομής ομάδα 64

QoS

Υποστήριξη 4 σειρές αναμονής
Υποστήριξη SP και WRR
Υποστήριξη 802.1P
Ταξινόμηση: Δ-MAC/S-MAC/D-IP/S-IP/L4-s-Port/L4-δ-Port/Vlan/Cos/Ether Type/DSCP

Διαχείριση

Υποστήριξη ITUT984.x OMCI
ΙΣΤΟΣ υποστήριξης
Υποστήριξη CLI

Ρυθμοαπόδοση

Προς τα πάνω >900Mbps
Προς τα κάτω >960Mbps

Πακέτο που χάνεται14Hours /Lost 0

 
 

Ενιαίος λιμένας δρομολογητών 1GE ZTE Chipset GPON ONU για τη διαχείριση ΙΣΤΟΎ υποστήριξης CLI FTTH

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Natywish Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: wendy

Τηλ.:: +8615012857454

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα