Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣΗΜΕΊΟ ΕΙΣΌΔΟΥ ONU

4KV προστασία 8???????? σημείο εισόδου ONU, υπαίθριο αδιάβροχο EPON 1GE ONU κύματος λιμένων

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας 10G GPON OLT για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας 10G GPON OLT για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Пришло быстро, оборудование целое, работает отлично, заказом доволен.

—— Alexandr

Rápida Entrega, possívelmente alfandegárias serviços pelos aberto, boa UMA COM MAS falhou disco ultrapassado foi vendedor COM conversação. recomendo funcionando testado ε foi normalmente

—— Pedro Geron

Produto ε Otimo εγώ entregaram comprar mais vou comum rápido que ο mais certamente

—— Marcos Povoa Barbosa

Είμαι Online Chat Now

4KV προστασία 8???????? σημείο εισόδου ONU, υπαίθριο αδιάβροχο EPON 1GE ONU κύματος λιμένων

Κίνα 4KV προστασία 8???????? σημείο εισόδου ONU, υπαίθριο αδιάβροχο EPON 1GE ONU κύματος λιμένων προμηθευτής
4KV προστασία 8???????? σημείο εισόδου ONU, υπαίθριο αδιάβροχο EPON 1GE ONU κύματος λιμένων προμηθευτής 4KV προστασία 8???????? σημείο εισόδου ONU, υπαίθριο αδιάβροχο EPON 1GE ONU κύματος λιμένων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  4KV προστασία 8???????? σημείο εισόδου ONU, υπαίθριο αδιάβροχο EPON 1GE ONU κύματος λιμένων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: natywish
Πιστοποίηση: CE, FCC, RoHs
Αριθμό μοντέλου: Ntw-E17800P

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 10 - 15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs/εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Ηλεκτρικός λιμένας: 8*10/100M βάση-τ RJ45port Οπτική δύναμη: Κάμερα IP, τηλέφωνο IP, ασύρματο AP κ.λπ.
Μήκος κύματος: 1310nm (TX)/1490nm (RX) Ευαισθησία Rx: 25dBm
Μέγεθος: 26mm (Χ) ×109mm (W) ×152mm (D)

4KV προστασία 8???????? υπαίθριο αδιάβροχο βιομηχανικό σημείο εισόδου ONU Ieee802.3AF κύματος λιμένων/

                                                                                                                                

Επισκόπηση προϊόντων

 

Ntw-E17800P τα βιομηχανικά προϊόντα ONU συμμορφώνονται πλήρως με IEEE 802,3 και την τεχνική προδιαγραφή συσκευών της China Telecom EPON (V2.1). Είναι ενεργό, εύχρηστο και συντηρήσιμο σε επίπεδο τηλεπικοινωνιών, και μπορεί να παρέχει τη υπηρεσία δεδομένων υψηλής ταχύτητας για τους πελάτες. Έχει έναν λιμένα ανερχόμενων ζεύξεων PON που συνδέει με τις συσκευές τελών γραφείων μέσω της οπτικής ίνας. 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων

 

1. Ανταποκριθείτε στα πρότυπα IEEE802.3/802.3ah.

2. Αυτόματες ανακάλυψη και εγγραφή.

3. Υποστήριξη DBA και όλα τα είδη του SLA.

4. Υποστήριξη IEEE802.1DRSTP.

5. Υποστήριξη IGMPSnoopingV2 πολλαπλής διανομής.

6. EMI και πιστοποίηση προστασίας ESD.

7. Υποστήριξη VLAN.

8. Δευτερεύων αυτόματος χρονικός συγχρονισμός πελατών SNTP.

9. Πλούσιο και ισχυρό OAM με τις μακρινές διοικητικές ικανότητες.

10. Όριο ταχύτητας λιμένων υποστήριξης, ανίχνευση βρόχων και απομόνωση λιμένων.

11. Κρατική ανίχνευση υποστήριξης και αυτόματη θέση ελαττωμάτων.

12. Υποστήριξη δύναμη-από το συναγερμό.

13. Κάθε λιμένας παροχής ηλεκτρικού ρεύματος σημείου εισόδου μπορεί αυτόματα να προσδιορίσει εάν μια παροχή ηλεκτρικού ρεύματος συνδέεται ή όχι με μια τυποποιημένη λαμβάνουσα συσκευή στη δύναμη ή το τροφοδοτεί μακριά.

14. Υποστήριξη IEEE802.3af15.4W και πρότυπα IEEE802.3at30W.

 

Ntw-E17800P παρέχει την πρόσβαση στοιχείων IP για το χρήστη άμεσα, είναι βασισμένη στην ώριμη και σταθερή, οικονομικώς αποδοτική τεχνολογία EPON, παρέχει έναν λιμένα PON, 8* 10/100M προσαρμοστικές ηλεκτρικές διεπαφές. Η υιοθέτηση της ενιαίας WDM ινών τεχνολογίας (κατιούσα σύνδεση 1490 NM, ανερχόμενη ζεύξη 1310 NM), και χρειάζεται μόνο μια ενιαία ίνα για να συνδέσει OLT. Η μέγιστη απόσταση μετάδοσης μέχρι 40 χιλιόμετρα, λειτουργίες υποστήριξης της δύναμης έχασε την έκθεση, διοικητικές λειτουργίες ΙΣΤΟΥ υποστήριξης τοπικές. 8 οι γρήγοροι Ethernet λιμένες σημείου εισόδου με την αυτόματες ανίχνευση και την αναγνώριση σύμφωνα με IEEE 802 τυποποιημένος PD εξοπλισμός af/at και η λειτουργία της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος για το, έτσι δεν πρέπει να ανησυχήσουν για τη ζημία στο ιδιωτικό τυποποιημένο σημείο εισόδου ή τον εξοπλισμό μη σημείου εισόδου. Είναι η χρήση της οικονομικής επέκτασης σημείου εισόδου του ασύρματου σημείου πρόσβασης το (AP) και του δικτύου μικρών επιχειρήσεων βασισμένου στην ιδανική επιλογή καμερών δικτύων IP. Μπορέστε αποτελεσματικά να λύσετε την τετριμμένη, ασύρματη κάλυψη συντήρησης, ο τερματικός εξοπλισμός παίρνει τη μακροχρόνια ηλεκτρική ενέργεια, τις εργασίες ελέγχου ασφάλειας και το μέγιστο κόστος προγράμματος αποταμίευσης.

 

 

Τεχνική παράμετρος

Πρότυπο Ntw-E17800P
Ηλεκτρικός λιμένας 8*10/100M βάση-τ RJ45port (μόνη προσαρμογή)
Λιμένας PON Ανερχόμενη ζεύξη και κατιούσα σύνδεση συμμετρικές, ποσοστό μετάδοσης 1Gbps
Μήκος κύματος 1310nm (TX)/1490nm (RX)
Οπτική δύναμη -1~+4dBm
Ευαισθησία Rx -25dBm
Απόσταση 20km
Διάστημα απομονωτών 1.25MB
MTBF 100000hours
Διεπαφή PON SC/PC
Χαρακτηριστικό EPON Πρότυπα υποστήριξης IEEE802.3ah
  Υποστήριξη DBA
  Αυτόματες ανακάλυψη και εγγραφή υποστήριξης ONU (plug and play)
Πρότυπα Υποστήριξη IEEE802.3, IEEE802.3u
  IGMPSnoopingV2
  Υποστήριξη IEEE802.1QVLAN
  Υποστήριξη IEEE802.1PQoS
Σημείο εισόδου Λιμένας παροχής ηλεκτρικού ρεύματος:: 8
  Πρότυπα και δύναμη: IEEE802.3af15.4W, IEEE802.3at30W
  Τρόπος εργασίας: αυτόματος προσδιορισμός του εξοπλισμού παροχής ηλεκτρικού ρεύματος, αυτόματη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος, διακοπή δύναμης.
Διαχείριση ΙΣΤΟΥ Συνεργαστείτε με το κέντρο OLT, τις πλήρεις βελτιώσεις διαχείρισης ONU, διαμόρφωσης και λογισμικού.
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος DC48V (εξωτερικός)
Κατανάλωση ισχύος 4W
Θερμοκρασία εργασίας -10~55℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~70℃
Υγρασία 5%~90% non-condensing
Μέγεθος 26mm (Χ) ×109mm (W) ×152mm (D)

 

Πληροφορίες διαταγής

 

Πρότυπο Περιγραφή

 

Ntw-E17800P

 

Βιομηχανικό σημείο εισόδου ONU EPON 8 λιμένων

 

 

 

4KV προστασία 8???????? σημείο εισόδου ONU, υπαίθριο αδιάβροχο EPON 1GE ONU κύματος λιμένων

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Natywish Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: wendy

Τηλ.:: +8615012857454

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα