Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣΗΜΕΊΟ ΕΙΣΌΔΟΥ ONU

Υψηλό σημείο εισόδου ONU 1 λιμένας 4 αξιοπιστίας GEPON PON λιμένες σημείου εισόδου 10/100M Ethernet για τη λύση FTTH

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας 10G GPON OLT για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας 10G GPON OLT για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Пришло быстро, оборудование целое, работает отлично, заказом доволен.

—— Alexandr

Rápida Entrega, possívelmente alfandegárias serviços pelos aberto, boa UMA COM MAS falhou disco ultrapassado foi vendedor COM conversação. recomendo funcionando testado ε foi normalmente

—— Pedro Geron

Produto ε Otimo εγώ entregaram comprar mais vou comum rápido que ο mais certamente

—— Marcos Povoa Barbosa

Είμαι Online Chat Now

Υψηλό σημείο εισόδου ONU 1 λιμένας 4 αξιοπιστίας GEPON PON λιμένες σημείου εισόδου 10/100M Ethernet για τη λύση FTTH

Κίνα Υψηλό σημείο εισόδου ONU 1 λιμένας 4 αξιοπιστίας GEPON PON λιμένες σημείου εισόδου 10/100M Ethernet για τη λύση FTTH προμηθευτής
Υψηλό σημείο εισόδου ONU 1 λιμένας 4 αξιοπιστίας GEPON PON λιμένες σημείου εισόδου 10/100M Ethernet για τη λύση FTTH προμηθευτής Υψηλό σημείο εισόδου ONU 1 λιμένας 4 αξιοπιστίας GEPON PON λιμένες σημείου εισόδου 10/100M Ethernet για τη λύση FTTH προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Υψηλό σημείο εισόδου ONU 1 λιμένας 4 αξιοπιστίας GEPON PON λιμένες σημείου εισόδου 10/100M Ethernet για τη λύση FTTH

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: natywish
Πιστοποίηση: CE, FCC, RoHs
Αριθμό μοντέλου: Ntw-E17400P

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 10 - 15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L / C, T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs/εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα συσκευών: ΛΙΜΈΝΕΣ ΣΗΜΕΊΟΥ ΕΙΣΌΔΟΥ GEPON ONU MDU 4 ΜΕ ΤΟ ΣΗΜΕΊΟ ΕΙΣΌΔΟΥ Διεπαφή υπηρεσιών: λιμένες ethernet 4* 10/100/1000M με το σημείο εισόδου
σημείο εισόδου: 4 εφαρμογή: Κάμερα FTTx IP, τηλεοπτικός έλεγχος, HD IPTV
Πρότυπα σημείου εισόδου: IEEE802.3af15.4W Λιμένας GEPON: 1

 
 
Μίνι σημείο εισόδου ONU MDU 4 λιμένων EPON, προς τα πάνω και κάτω ρεύμα συμμετρικό 1.25Gbps
 
με 4 * λιμένες 10/100/1000M RJ45, ισχύστε στη κάμερα IP, τηλεοπτικό πρόγραμμα ελέγχου
 
 
                                                                                                                                        - Ntw-E17400P
 
 
 
 
 
 
Υψηλό σημείο εισόδου ONU 1 λιμένας 4 αξιοπιστίας GEPON PON λιμένες σημείου εισόδου 10/100M Ethernet για τη λύση FTTH
 
 
 
Εφαρμογή tdm-PON
 
Tdm-PON οι τύποι περιλαμβάνουν το ATM PON (ΕΠΆΝΩ), ευρυζωνικό PON (BPON), Ethernet PON (EPON), Gigabit PON (GPON). Τώρα EPON και GPON χρησιμοποιούνται εκτενώς στα δίκτυα τηλεπικοινωνιών.
 
Εφαρμογή EPON
 
Το Ethernet PON (EPON) είναι ένα PON-βασισμένο δίκτυο που φέρνει την κυκλοφορία στοιχείων που τοποθετείται σε κάψα στα πλαίσια Ethernet (που καθορίζονται στα IEEE 802,3 πρότυπα). Ένα χαρακτηριστικό σύστημα EPON αποτελείται από τρία συστατικά: οπτική γραμμή το τελικό (OLT), οπτική μονάδα το (ONU) δικτύων, και οπτικό δίκτυο διανομής το (ODN). Χρησιμοποιώντας την τοπολογική δομή PON για να επιτύχει την πρόσβαση Ethernet, EPON είναι εξοπλισμένο με τα διπλά πλεονεκτήματα PON και Ethernet συμπεριλαμβανομένου του χαμηλότερου κόστους, του υψηλού εύρους ζώνης, της ισχυρής εξελιξιμότητας, της άριστης συμβατότητας με Ethernet για να διευκολύνει τη διαχείριση δικτύου, κ.λπ.
 
Με βάση όπου το βάρος επεκτείνεται
 
Ο τρόπος εφαρμογής EPON μπορεί να είναι ίνα στη συγκράτηση το (FTTC), ίνα στην οικοδόμηση το (FTTB), και ίνα στο σπίτι το (FTTH)
 
 
Επισκόπηση προϊόντων
 
Ntw-E17400P η σειρά είναι ένα ψηφιακό σημείο εισόδου ONU, που σχεδιάζεται από NATYWISH, παρέχει self-adaptation 4*10/100Mbps το λιμένα σημείου εισόδου, την υποστήριξη IEEE802.3af15.4W και τα πρότυπα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος IEEE802.3at30W. Μπορεί αυτόματα να προσδιορίσει τον ηλεκτρικό εξοπλισμό και να προβλέψει την εξουσία, να ανταποκριθεί στα πρότυπα IEEE802.3af/at. Για το συνδεδεμένο εξοπλισμό ότι μη η ηλεκτρική ενέργεια, αυτό θα σταματούσε αυτόματα την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος. Μπορεί να συνδεθεί με τη κάμερα δικτύων, το τηλέφωνο IP και η ασύρματη δύναμη εξοπλισμού και ανεφοδιασμού δικτύων AP και να συνεργαστεί καλά με το κέντρο OLT.It μπορούν να επιτύχουν τη μακρινές διάγνωση ελαττωμάτων και τη θέση, να μειώσει το φόρτο εργασίας συντήρησης, σχέδιο κοχυλιών σιδήρου, εφαρμόσιμο σε FTTB/FTTH και άλλα περιβάλλοντα εφαρμογής.
 
Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων
 
1. Ανταποκριθείτε στα πρότυπα IEEE802.3/802.3ah.
2. Αυτόματες ανακάλυψη και εγγραφή.
3. Υποστήριξη DBA και όλα τα είδη του SLA.
4. Υποστήριξη IEEE802.1DRSTP.
5. Υποστήριξη IGMPSnoopingV2 πολλαπλής διανομής.
6. EMI και πιστοποίηση προστασίας ESD.
7. Υποστήριξη VLAN.
8. Δευτερεύων αυτόματος χρονικός συγχρονισμός πελατών SNTP.
9. Πλούσιο και ισχυρό OAM με τις μακρινές διοικητικές ικανότητες.
10. Όριο ταχύτητας λιμένων υποστήριξης, ανίχνευση βρόχων και απομόνωση λιμένων.
11. Κρατική ανίχνευση υποστήριξης και αυτόματη θέση ελαττωμάτων.
12. Υποστήριξη δύναμη-από το συναγερμό.
13. Κάθε λιμένας παροχής ηλεκτρικού ρεύματος σημείου εισόδου μπορεί αυτόματα να προσδιορίσει εάν μια παροχή ηλεκτρικού ρεύματος συνδέεται ή όχι με μια τυποποιημένη λαμβάνουσα συσκευή στη δύναμη ή το τροφοδοτεί μακριά.
14. Υποστήριξη IEEE802.3af15.4W και πρότυπα IEEE802.3at30W.
 
Τεχνική παράμετρος
 

 
 Πρότυπο
 

 Ntw-E17400P

 
 Ηλεκτρικός λιμένας
 

 4*10/100M βάση-τ RJ45ports (μόνη προσαρμογή).

Λιμένας PON
 

Ανερχόμενη ζεύξη και κατιούσα σύνδεση συμμετρικές, ποσοστό μετάδοσης 1Gbps.
Οπτική διεπαφή: SC/PC.
Ακτίνα κάλυψης δικτύων: 30km.
Υψηλός οπτικός δέκτης ευαισθησίας: τουλάχιστον -26dBm.
Οπτική δύναμη: 2-7dBm.
Ασφάλεια: Μηχανισμός επικύρωσης ONU.
ΠρότυπαIEEE 802.3ah.
(YD/T 1475-2006)
IEEE 802.1D, μέτρηση - δέντρο
IEEE 802.1Q, VLAN
IEEE 802.1w, RSTP
Ethernet – ΙΙ, ethernet-θραύση
Ποιότητα υπηρεσιώνΈλεγχος ροής πίσω πίεσης (ημιαμφίδρομος)
IEEE 802.3x έλεγχος ροής (σύνολο - ντούμπλεξ)
Αποτρέψτε τον επικεφαλής της γραμμής
IEEE p802.1p, μαρούλι
4 σειρές αναμονής αποστολών ανά λιμένα χαρτογραφούν τα 8 επίπεδα προτεραιότητας του 802.1p
WR, σειρά αναμονής SP και FIFO που σχεδιάζει τον αλγόριθμο
Όριο ταχύτητας λιμένων
VLANΛιμένας VLAN
Ηλεκτρονόμος IEEE802.1Q VLAN
Σημείο εισόδουΠρότυπα δύναμης: IEEE802.3af15.4W IEEE802.3at30W
Τρόπος εργασίας: Αυτόματος προσδιορισμός του εξοπλισμού σημείου, αυτόματη παροχή ηλεκτρικού ρεύματος, διακοπή δύναμης
Ασφάλεια δικτύωνIEEE 802.1x, έλεγχος προσπέλασης λιμένων, υποστηρίζει την τοπική και μακρινή επικύρωση, σκοπός EAP ή περνά μέσω.
ΣΚΑΣΙΜΟ, επικύρωση EAP
Περιορίστε το μέγιστο αριθμό χρηστών ανά λιμένα
Προστασία λιμένων
Έλεγχος θύελλας μηνυμάτων
Διαχείριση διαμόρφωσηςCLI, Ιστός, SNMP, διαχείριση κ.λπ. TELNET.
Οι βελτιώσεις λογισμικού μπορούν να γίνουν από TFTP και το FTP
Τοπικός ή κεντρικός υπολογιστής καταγράφει syslog.
ο μεταλλικός θόρυβος, κ.λπ.
Μέγεθος170 χιλ. (W) Χ 98 χιλ. (D) Χ 28 χιλ. (Χ)
Εγκαταστήστε: plug and play
Διασκεδασμός θερμότηταςΜακροπρόθεσμη στη χρήση (24hours), η θέρμανση εξοπλισμού δεν προκαλεί τη ζημία υποβάθμισης απόδοσης και παραμόρφωσης συσκευών.
ΠεριβάλλονΕργασιακό περιβάλλον: - 40℃~65℃ 10%~85% non-condensing
Περιβάλλον αποθήκευσης: - 40℃~80℃ 5%~95% non-condensing
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματοςΤύπος προσαρμοστών δύναμης: προσαρμοστής δύναμης μετατροπής
Εκτιμημένη εισαγωγή τάση: 110V~240V, 50/60Hz
Σειρά διακύμανσης τάσης εισαγωγής: ±20%/±10%
Καλώδιο ασφάλειας: Εγκαταστήστε τη μη ανανεώσιμη προστασία θερμοκρασίας στο λιμένα εισαγωγής. (ή αντίσταση θερμοκρασίας)
δύναμη: maximun10W
Απαιτήσεις πιστοποίησης: Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας, πιστοποίηση CE ή οριζόμενη πελάτης πιστοποίηση.

 
Πληροφορίες διαταγής
 

ΠρότυποΠεριγραφή

 
Ntw-E17400P

 
Βιομηχανικό σημείο εισόδου ONU EPON 4 λιμένων
 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Natywish Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Echo Wang

Τηλ.:: +8613760198031

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα