Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΔρομολογητής GPON ONU

Υψηλή αξιοπιστίας πλήρης ταχύτητα δρομολογητών δικτύων ONU Gigabit παθητική οπτική μη που εμποδίζει τη μετατροπή

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας 10G GPON OLT για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας 10G GPON OLT για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Пришло быстро, оборудование целое, работает отлично, заказом доволен.

—— Alexandr

Rápida Entrega, possívelmente alfandegárias serviços pelos aberto, boa UMA COM MAS falhou disco ultrapassado foi vendedor COM conversação. recomendo funcionando testado ε foi normalmente

—— Pedro Geron

Produto ε Otimo εγώ entregaram comprar mais vou comum rápido que ο mais certamente

—— Marcos Povoa Barbosa

Είμαι Online Chat Now

Υψηλή αξιοπιστίας πλήρης ταχύτητα δρομολογητών δικτύων ONU Gigabit παθητική οπτική μη που εμποδίζει τη μετατροπή

Κίνα Υψηλή αξιοπιστίας πλήρης ταχύτητα δρομολογητών δικτύων ONU Gigabit παθητική οπτική μη που εμποδίζει τη μετατροπή προμηθευτής
Υψηλή αξιοπιστίας πλήρης ταχύτητα δρομολογητών δικτύων ONU Gigabit παθητική οπτική μη που εμποδίζει τη μετατροπή προμηθευτής Υψηλή αξιοπιστίας πλήρης ταχύτητα δρομολογητών δικτύων ONU Gigabit παθητική οπτική μη που εμποδίζει τη μετατροπή προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Υψηλή αξιοπιστίας πλήρης ταχύτητα δρομολογητών δικτύων ONU Gigabit παθητική οπτική μη που εμποδίζει τη μετατροπή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: NATYWISH
Πιστοποίηση: CE, RoHs, FCC
Αριθμό μοντέλου: Ntw-G172P4E1W

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100PCS
Τιμή: negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1pcs/κιβώτιο, 50 κιβώτια/χαρτοκιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5 - 8 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, Western Union T/T, Paypal,
Δυνατότητα προσφοράς: 5000PCS/ημέρα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: GPON ONU μήκος κύματος: realtek
Δύναμη: DC12V, 1A/1.5A Μέγεθος: 185mm×135mm×45mm
οπτικός τύπος: SC/PC συνδετήρας Βάρος: 0.34kg

Δρομολογητής 4 GPON ONT λιμένες Ethernet + 2 * λιμένες VOIP + WIFI που καθοδηγούν ONU

 

Τα προϊόντα εισάγουν:

 

Η σειρά ΛΙΜΈΝΩΝ +WIFI GPON ONU ntw-G172P4E1W 4GE+2 είναι μια ευρυζωνική τελική συσκευή με σκοπό από Transtel, προκειμένου να ικανοποιηθούν οι ανάγκες του μεταφορέα τηλεπικοινωνιών, ευρυζωνική πρόσβαση SOHO, ευρυζωνική αύξηση ταχύτητας, FTTH/FTTO, υιοθετεί την ώριμη, σταθερή και οικονομικώς αποδοτική τεχνολογία gigabit EPON, και ενσωματώνει την οπτική λαμβάνουσα τεχνολογία μετατροπής, WDM και HFC Gigabit Ethernet, με το χαρακτηριστικό γνώρισμα υψηλού αξιόπιστου, εύκολο να διαχειριστεί και της εγγύησης QoS. Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEEE802.3ah.

 

Λειτουργίες υπηρεσίας δεδομένων

 

Πλήρης non-blocking μετατροπή ταχύτητας.
2K πίνακας διευθύνσεων της MAC.
ταυτότητα 64 μεγάλης έκτασης VLAN.
Υποστήριξη QinQ VLAN, 1:1 VLAN, επαναχρησιμοποίηση VLAN, κορμός VLAN, κ.λπ.
Ενσωματωμένος έλεγχος λιμένων, λιμένας που αντανακλούν, ποσοστό λιμένων που περιορίζουν, λιμένας SLA, κ.λπ.
Αυτόματη ανίχνευση πολικότητας υποστήριξης των λιμένων Ethernet (ΑΥΤΟΜΑΤΟ MDIX).
Ενσωματωμένο IEEE802.1p QoS με τέσσερις σειρές αναμονής προτεραιότητας επιπέδων.
Υποστήριξη IPv4 IGMP που κατασκοπεύει και να κατασκοπεύσει IPv6 MLD.
Γέφυρα, δρομολογητής και γέφυρα/δρομολογητής υποστήριξης ανάμικτοι.

 

Ιδιαίτερα χαρακτηριστικά

 

Plug and play, χαρακτηριστικά γνωρίσματα αυτόματος-που ανιχνεύουν, αυτόματος-διαμόρφωση, και αυτόματη βελτίωση υλικολογισμικού, κ.λπ.
Ενσωματωμένες μακρινές διαμόρφωση OMCI και λειτουργία συντήρησης.
Πλούσιες λειτουργίες QinQ VLAN υποστήριξης και να κατασκοπεύσει IGMP πολλαπλής διανομής χαρακτηριστικά γνωρίσματα.
Πλήρως συμβατότητα με OLT βασισμένη σε Broadcom/PMC/Cortina chipset.
Λειτουργία υποστήριξης 802.11n WiFi (2T2R).
Υποστήριξη ΕΘΝΙΚΗ, λειτουργία αντιπυρικών ζωνών.
Υποστήριξη IPv4 και διπλός σωρός IPv6.
Ενσωματωμένη δοκιμή γραμμών υποχωρητική με GR-909 στα ΔΟΧΕΙΑ.

 

Τεχνικά στοιχεία Περιγραφή
Ntw-G172P4E1W
Κύριο Chipset Realtek
ΚΜΕ 600MHZ
Μνήμη ψηφιολέξεις DDR3 128M
Λάμψη 16M SPI
Τύπος λιμένων PON BOSA
Διεπαφή PON 1 διεπαφή GPON, Sc single-mode/ενιαίος-ίνα, προς τα κάτω 1.25Gbps, προς τα πάνω 2.5Gbps
Μήκος κύματος GPON Tx 1310nm, EPON Rx 1490nm
Ευαισθησία <-27dbm>
Υπερφόρτωση >-3dBm (PX20+)
Οπτική διεπαφή SC/PC συνδετήρας
Διεπαφή τοπικού LAN 4 αυτόματες προσαρμοστικές Ethernet διεπαφές Χ 10/100/1000Mbps, συνδετήρες RJ45
Προς τα κάτω διεπαφή ΔΟΧΕΙΩΝ 2 FXS, συνδετήρες RJ11
Δείκτες 14 δείκτες, για τη θέση της παροχής ηλεκτρικού ρεύματος, PON, του τοπικού LAN και των ΔΟΧΕΊΩΝ.
WLAN Υποχωρητικός με IEEE802.11b/g/n, 300Mbps,
2T2R δύο εξωτερική κεραία
Ρυθμοαπόδοση WLAN

100Mbps @ 40users, 1518bytes, κανένας-κρυπτογράφηση

107Mbps @ 40users, 512bytes, κρυπτογράφηση

Παροχή ΣΥΝΕΧΟΥΣ ηλεκτρικού ρεύματος +12V, 1A, εξωτερικός προσαρμοστής δύναμης ρεύμα-συνεχές ρεύμα  
Κατανάλωση ισχύος ≤10W  
Λειτουργών όρος Λειτουργούντα temp: -5~+55℃
Λειτουργούσα υγρασία: 10~90% (μη-που συμπυκνώνονται)
 
Αποθήκευση του όρου Αποθήκευση temp: -30~+60℃
Αποθήκευση της υγρασίας: 10~90% (μη-που συμπυκνώνονται)
 
Διάσταση 205mm*140mm*37mm (W*H*D)  
Καθαρό βάρος 0.34Kg  

 

Λειτουργίες υπηρεσίας δεδομένων

 

Πλήρης non-blocking μετατροπή ταχύτητας.
2K πίνακας διευθύνσεων της MAC.
ταυτότητα 64 μεγάλης έκτασης VLAN.
Υποστήριξη QinQ VLAN, 1:1 VLAN, επαναχρησιμοποίηση VLAN, κορμός VLAN, κ.λπ.
Ενσωματωμένος έλεγχος λιμένων, λιμένας που αντανακλούν, ποσοστό λιμένων που περιορίζουν, λιμένας SLA, κ.λπ.
Αυτόματη ανίχνευση πολικότητας υποστήριξης των λιμένων Ethernet (ΑΥΤΟΜΑΤΟ MDIX).
Ενσωματωμένο IEEE802.1p QoS με τέσσερις σειρές αναμονής προτεραιότητας επιπέδων.
Υποστήριξη IPv4 IGMP που κατασκοπεύει και να κατασκοπεύσει IPv6 MLD.
Γέφυρα, δρομολογητής και γέφυρα/δρομολογητής υποστήριξης ανάμικτοι.


Λειτουργίες υπηρεσιών ΔΟΧΕΙΩΝ


Πρωτόκολλο κλήσης: ΓΟΥΛΙΑ (συμβατό σύστημα IMS), άνευ ραφής συμβατό σύστημα με όλο το δημοφιλή πράκτορα κλήσης.
Ενσωματώστε τον ενεργό/εφεδρικό πράκτορα κλήσης λειτουργίας και υποστήριξης κτύπου της καρδιάς.
Κωδικοποίηση φωνής: Το itu-τ G.711/G.723.1 (5.3K/6.3Kbit/s) /G.729, αυτόματος-διαπραγματεύεται με τον πράκτορα κλήσης.
Ακύρωση ηχούς που υπερβαίνει το ITU-τ G.165/G.168-2002, μέχρι το μήκος ουρών 128ms.
Υποστήριξη υψηλή - χαμηλό fax ταχύτητας, fax παράκαμψης, και fax T38.
Πρόσβαση πινάκων ΔΙΑΠΟΔΙΑΜΟΡΦΩΤΩΝ υψηλής ταχύτητας υποστήριξης (56Kbps).
Υποστήριξη RFC2833 και περιττό RFC2833, δαχτυλίδια διαφοράς, επικύρωση MD5, κλήση προς τα εμπρός, αναμονή κλήσης, άμεση κλήση, ξυπνητήρι, και όλα είδος προστιθεμένης αξίας υπηρεσίας φωνητικών μηνυμάτων.
Πολυκομματική σύσκεψη.
Δοκιμή γραμμών σύμφωνα με GR-909.
Ανάθεση διευθύνσεων IP: δυναμικός πελάτης PPPoE/DHCP και στατική IP.
ΙΣΤΟΣ υποστήριξης, CLI, IVR, TR069.
Απώλεια λιγότερο από 0,01% κλήσης.


Λειτουργίες υπηρεσιών WIFI
Ενσωματωμένο 802.11b/g/n, 300Mbps, 2T2R.
Υποστήριξη 128 συνδέσεις.
Υποστήριξη WEP και πρωτόκολλα ασφάλειας WPA/WPA2

 

Υψηλή αξιοπιστίας πλήρης ταχύτητα δρομολογητών δικτύων ONU Gigabit παθητική οπτική μη που εμποδίζει τη μετατροπή

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Natywish Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: wendy

Τηλ.:: +8615012857454

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα