Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταEPON OLT

8 λιμένες EPON OLT 1.25G TX 1490nm RX 1310nm PON για τη λύση ελέγχου HD

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας 10G GPON OLT για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας 10G GPON OLT για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Пришло быстро, оборудование целое, работает отлично, заказом доволен.

—— Alexandr

Rápida Entrega, possívelmente alfandegárias serviços pelos aberto, boa UMA COM MAS falhou disco ultrapassado foi vendedor COM conversação. recomendo funcionando testado ε foi normalmente

—— Pedro Geron

Produto ε Otimo εγώ entregaram comprar mais vou comum rápido que ο mais certamente

—— Marcos Povoa Barbosa

Είμαι Online Chat Now

8 λιμένες EPON OLT 1.25G TX 1490nm RX 1310nm PON για τη λύση ελέγχου HD

Κίνα 8 λιμένες EPON OLT 1.25G TX 1490nm RX 1310nm PON για τη λύση ελέγχου HD προμηθευτής
8 λιμένες EPON OLT 1.25G TX 1490nm RX 1310nm PON για τη λύση ελέγχου HD προμηθευτής 8 λιμένες EPON OLT 1.25G TX 1490nm RX 1310nm PON για τη λύση ελέγχου HD προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  8 λιμένες EPON OLT 1.25G TX 1490nm RX 1310nm PON για τη λύση ελέγχου HD

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: NATYWISH
Πιστοποίηση: CE ROHS FCC
Αριθμό μοντέλου: Ntw-E18008C

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 η/υ
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 PC/κιβώτιο
Χρόνος παράδοσης: 5 - 8 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 PC/εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα Προϊόντος: EPON PLT Λιμένας υπηρεσιών: 8*PON, 8*GE, 4*10GE
εφαρμογή: HD λύση ελέγχου Οπτική δύναμη: +2~+7dBm
ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: 0C~50C Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20C~70C

8 οι λιμένες EPON OLT 1.25G TX 1490nm RX 1310nm PON ισχύουν στη λύση ελέγχου HD

                                                                                               

 

Επισκόπηση προϊόντων

 

Ntw-E18008C σχεδιάζεται για τη συσκευή πλαισίων OLT που παρέχει 8 την κατιούσα σύνδεση 1000M λιμένες PON, 8 λιμένες της Γερμανίας ανερχόμενων ζεύξεων, 4 λιμένες ανερχόμενων ζεύξεων 10GE από Natywish. Το ύψος είναι μόνο 1U για την εύκολη εγκατάσταση και τη διαστημική αποταμίευση. Κάθε PON υποστηρίζει μέχρι 64 τερματικά, ολόκληρες οι υποστηρίξεις συσκευών μέχρι το βάρος 512 κάτω από την πλήρη διαμόρφωση. Ntw-E18008C υιοθετεί τη προηγμένη τεχνολογία για να υποστηρίξει SLA και το DBA για να κρατήσει την ισχυρή λειτουργία στα χαρακτηριστικά γνωρίσματα Ethernet και QoS. 

 

 

Ισχυρό OAM

  • Αποστολή πακέτων χρήσης βασισμένη στο υλικό για να είναι αποτελεσματικός για την ανίχνευση χαρακτηριστικών γνωρισμάτων και το φιλτράρισμα πακέτων
  • Αυτόματα προστασία υποστήριξης και φράξιμο χρηστών για ARP την επίθεση βασισμένη στη διεύθυνση της MAC
  • Υποστηρίξτε όλα τα είδη προστασίας DDoS, over-current ΚΜΕ και VRRP κ.λπ.
  • Υποστηρίξτε BFD, FlexLink, την αυτόματες συνάθροιση συνδέσμων και την προστασία δαχτυλιδιών Ethernet

Πλεονέκτημα προϊόντων

 

1. EPON: Ntw-E18008C η σειρά συμμορφώνεται με τα πρότυπα 1475-2006 IEEE802.3ah και YD/T.

2. Ικανότητα συστημάτων: Ο ενιαίος λιμένας PON μπορεί να υποστηρίξει την πρόσβαση 64 τερματικών, η γενική μονάδα μπορεί να υποστηρίξει 512 τερματικά ONU.

3. Λιμένας ανερχόμενων ζεύξεων: υποστηρίξτε πολλούς διαφορετικούς τύπους συνδυασμών διεπαφών δικτύων μητροπολιτικής περιοχής, σύμφωνα με την κατάσταση δικτύων, επιλέξτε το λιμένα 1000M ή 10000M.

4. Μέγεθος συσκευών: 1U, καταλαμβάνει λίγο διάστημα στο δωμάτιο υπολογιστών, λιγότερη κατανάλωση ισχύος, μειώνει την επιχειρησιακή λειτουργική δαπάνη.

5. Η υψηλή εγγύηση αξιοπιστίας, υποστηρίζει τη διπλή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος.

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα προϊόντων

 

1. Παρέχετε έναν λιμένα υψηλής πυκνότητας PON, η γενική μονάδα μπορεί να υποστηρίξει 512 τερματικά ONU, η ικανότητα είναι μεγαλύτερη από η κανονική κασέτα OLT, κάθε λιμένας PON υποστηρίζει τη χωρίζοντας αναλογία 1:64, ο οπτικός πομποδέκτης PON είναι καυτό σχέδιο βουλωμάτων, υποστηρίζει την απόσταση μετάδοσης 20km.

 

2. Προστασία πλεονασμού οπτικής ίνας υποστήριξης PON, αυτόματη μετατροπή οδικής προστασίας συνδέσεων στην περίπτωση της αποτυχίας οπτικής ίνας.

 

3. Η λειτουργία υποστήριξης ethernet, παρέχει τον αποτελεσματικό μηχανισμό εγγύησης απομόνωσης, απομόνωση VLAN, προστασία λιμένων, σύνδεση διευθύνσεων της MAC, σύνδεση διευθύνσεων IP, όριο ταχύτητας λιμένων, τεχνική αναμονής, η τεχνολογία ελέγχου ροής κ.λπ. παρέχει την τεχνική εγγύηση για την ανάπτυξη της για πολλές χρήσεις ολοκλήρωσης.

 

4. Ο τέλειος μηχανισμός προστασίας ασφάλειας, αποστολή πακέτων υλικού χρήσης μπορεί να ανιχνεύσει και να φιλτραρίσει τα χαρακτηριστικά πακέτα αποτελεσματικά, διεύθυνση της MAC ότι ARP υποστηρίξεων οι επιθέσεις, αυτόματη προστασία και αυτόματες ικανότητες φραξίματος χρηστών, αποτρέπουν τα μηνύματα πρωτοκόλλου από να επιτεθούν. Υποστηρίξτε όλα τα είδη αντι DDoS, over-current ΚΜΕ προστασίας, του VRRP και άλλης λειτουργίας προστασίας εξοπλισμού, revent παράνομης ή ανώμαλης κυκλοφορίας από την είσοδο του δικτύου, ενάντια στην πολλαπλάσια επίθεση ιών. Εξασφαλίστε την ασφάλεια της διαχείρισης εξοπλισμού.

 

5. Εντελώς υποστηρίξτε την επιχειρησιακή λειτουργία 2 στρώματος, επιτύχετε την εύκαμπτη λειτουργία QinQ και QoS. Το ACL υποστηρίζει L2 σε L7, βαθύ στην επιγραφή μηνυμάτων IP και το μήνυμα 80 ψηφιολέξεων του φιλτραρίσματος πακέτων. Παρέχετε υψηλό - ποιοτική εγγύηση υπηρεσιών ποιοτικού QoS για τη για πολλές χρήσεις λειτουργία.

 

6. Η ιδιαίτερα συγκεντρωμένες διαχείριση λειτουργίας και η συντήρηση, για την επιχείρηση, παρέχουν ένα ενοποιημένο πρωτόκολλο μετάδοσης και διασύνδεσης δικτύων, διαχείριση διευθύνσεων, διαχείριση ονόματος περιοχών, διαχείριση ασφάλειας, διαχείριση πρόσβασης χρηστών. Η λειτουργία OAM περιλαμβάνει τη διαμόρφωση, το συναγερμό, τον έλεγχο της απόδοσης, την απομόνωση ελαττωμάτων και τη διαχείριση κ.λπ. ασφάλειας.

 

Προδιαγραφή προϊόντων

 

 

 

 Πρότυπο

 

  Ntw-E18008C

 

 Ικανότητα μετατροπής

 

  216Gbps

 

 Πακέτο που διαβιβάζει το ποσοστό (IPv4/IPv6)

 

   80Mpps

 

 Διεπαφή

 

   8*PON λιμένες, λιμένες βάση-τ, αυλακώσεις 8*10/100/1000 4*10G SFP.

 

 Απόσταση μετάδοσης

 

    20km

 

 Οπτική δύναμη

 

   +2~+7dBm

 

 Σχέδιο πλεονασμού

 

 Η διπλή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος, υποστηρίζει τη διπλή εισαγωγή εναλλασσόμενου ρεύματος, τη διπλή ΣΥΝΕΧΉ εισαγωγή και την εισαγωγή AC+DC
  Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

 Εναλλασσόμενο ρεύμα: εισαγωγή 90~240V 47/63Hz,

 Συνεχές ρεύμα: εισαγωγή-36V~-72V,

 

 Πλήρης κατανάλωση ισχύος φορτίων

 

  ≤56W

 

  Διάσταση

 

  442mm×44mm×315mm

 

  Πλήρες βάρος

 

  ≤3kg
  Περιβαλλοντική παράμετρος

 

 Λειτουργούσα θερμοκρασία: 0°C~50°C

 Θερμοκρασία αποθήκευσης: - 20°C~70°C

 σχετική υγρασία: 10%~90%.non-συμπύκνωση

 

 

 

Χαρακτηριστικό υπηρεσιών

 

 

 

   Πρότυπο

 

  Ntw-E18008C
 Παθητικό οπτικό χαρακτηριστικό πρόσβασης

 

 Ανταποκριθείτε IEEE 802.3ah EPON στα πρότυπα.

 Ανταποκριθείτε στα πρότυπα διαλειτουργικότητας της China Telecom/της Κίνας Unicom GEPON.

 Υποστηρίξτε την ενιαία ίνα 20km απόσταση μεταφοράς.

 Υποστηρίξτε την ενιαία παθητική οπτική πρόσβαση ινών σε 64 τερματικά.

 Υποστηρίξτε τη ανερχόμενη ζεύξη 128Bits και η κατιούσα σύνδεση τρία ανακατώνει τη λειτουργία κρυπτογράφησης.

 Τελική πιστοποίηση νομιμότητας υποστήριξης ONU, παράνομα γεγονότα εγγραφής ONU αναφερόμενα.

 Υποστήριξη τυποποιημένο OAM και εκτεταμένες διοικητικές λειτουργίες OAM.

 Βελτίωση batch λογισμικού υποστήριξης ONU, κανονική βελτίωση, πραγματική - χρονική βελτίωση.

 Η οπτική δύναμη λιμένων υποστήριξης PON, δέχεται την οπτική δύναμη δοκιμασμένη.

 

 χαρακτηριστικά 2 στρωμάτων  MAC

 

 Μαύρη τρύπα της MAC υποστήριξης.

 Όριο της MAC λιμένων υποστήριξης.

 Διεύθυνση υποστήριξης 16k MAC.

 

 VLAN

 

 Επιτραπέζια είσοδος υποστήριξης 4k VLAN.

 Υποστήριξη για VLAN βασισμένη στους λιμένες, τη MAC, τα πρωτόκολλα, και τα υποδίκτυα IP.

 Λιμένας QinQand εύκαμπτο QinQ υποστήριξης (StackVLAN).

 Ανταλλαγή υποστήριξης VLAN και παρατήρηση VLAN.

 Η υποστήριξη PVLAN, επιτυγχάνει το λιμένα απομονώνει και σώζει το δημόσιο πόρο VLAN.

 Υποστήριξη GVRP.

 

 Μέτρηση - δέντρο

 

 Υποστήριξη STP/RSTP/MSTP.

 Μακρινή ανίχνευση βρόχων υποστήριξης.

 

 Λιμένας

 

 Αμφίδρομος έλεγχος εύρους ζώνης υποστήριξης.

 Η υποστήριξη στατική και LACP δυναμικό σύγκλιναν συνάθροιση λιμένων.

 Λιμένας υποστήριξης που αντανακλά την εικόνα.

 

 Χαρακτηριστικά ασφάλειας  Ασφάλεια χρηστών

 

 Αντι-ARP-υποκρισία υποστήριξης.

 Αντι-ARP-πλημμύρα υποστήριξης.

 Φρουρά πηγής υποστήριξης IP για να δημιουργήσει αυτόματα το δεσμευτικό πίνακα λιμένων +VLAN IP+MAC+.

 Απομόνωση λιμένων υποστήριξης.

 Διεύθυνση της MAC υποστηρίξεων που δεσμεύει στο λιμένα, φιλτράρισμα διευθύνσεων της MAC λιμένων.

 Υποστήριξης IEEE 802.1x και AAA/Radius επικύρωση ταυτότητας χρηστών.

 

 Ασφάλεια συσκευών

 

 Υποστηρίξτε το στρώμα ελέγχου για να αποτρέψετε όλα τα είδη του DOS και επίθεσης ιών η ΚΜΕ.

 Η υποστήριξη SSHv2 εξασφαλίζει ShGLl.

 Διαχείριση κρυπτογράφησης SNMP v3 υποστήριξης.

 Σύνδεση TGLnet υποστήριξης και μηχανισμός κωδικού πρόσβασης για την ασφάλεια IP.

 Υποστήριξη για την ταξινόμηση χρηστών συντήρησης.

 Η προστασία, αποτρέπει την αναρμόδια πρόσβαση χρηστών από τη βίαια είσοδο.

 

 Ecurity δικτύων

 

 Υποστηρίξτε κάθε ARP διευθύνσεων της MAC χρηστών ανίχνευση κυκλοφορίας.

 Υποστηρίζει ARP την καταστολή μηνυμάτων ή το φράξιμο χρηστών για ARP την ανίχνευση κυκλοφορίας.

 Οι δυναμικοί ARP πίνακες υποστηρίζουν μια βασική σύνδεση.

 Διεύθυνση υποστήριξης IP, ταυτότητα VLAN, λιμένας διευθύνσεων της MAC και άλλη συσσώρευση παραμέτρου με το χέρι.

 Φιλτράρισμα ρευμάτων ACL υποστήριξης L2-L7 της καθορισμένης από το χρήστη επιγραφής 80 μηνυμάτων βάθος ψηφιολέξεων.

 Ραδιοφωνική μετάδοση λιμένων υποστήριξης/πολλαπλής διανομής καταστολή μηνυμάτων και αυτόματο κλείσιμο των επικίνδυνων λιμένων.

 Έλεγχος πορειών υποστήριξης URPF unicast αντίστροφος για να αποτρέψει την υποκρισία και την επίθεση διευθύνσεων IP.

 Το DHCP, Option82 και PPPoE+ υποστήριξης φορτώνουν τις πληροφορίες φυσικής θέσης χρηστών.

 Υποστηρίξτε την επικύρωση κρυπτογραφημάτων MD5 και το plaintext του μηνύματος OSPF, RIPv2 και BGPv4.

 

 Χαρακτηριστικό υπηρεσιών  ACL

 

 Τα πρότυπα υποστήριξης και επεκτείνουν το ACL.

 Δήλωση ACL χρονικής σειράς υποστήριξης.

 Παρέχετε την ταξινόμηση ροής και ο καθορισμός ροής των πληροφοριών επιγραφών μηνυμάτων IP, περιλαμβάνει τη διεύθυνση της MAC πηγής/προορισμού, VLAN, 802.1p, ToS.

 DiffServ, διεύθυνση IP (IPv4/IPv6) της πηγής και του προορισμού, αριθμός λιμένων TCP/UDP, τύπος κ.λπ. πρωτοκόλλου.

 L2~L7 βαθιά στη IP η επιγραφή μηνυμάτων, υποστηρίζει 80 ψηφιολέξεις του φιλτραρίσματος πακέτων.

 

 QoS

 

 Περιορίζει την ταχύτητα του λιμένα, λάβετε και στείλετε τα μηνύματα από τα ρεύματα συνήθειας, παρέχει τον κανονικό έλεγχο κυκλοφορίας για τα ρεύματα συνήθειας.

 ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ υποστήριξης (δεσμευμένο ποσοστό πρόσβασης), κυκλοφορία Shapping και στατιστικές κυκλοφορίας.

 Να αντανακλάσει μηνυμάτων υποστηρίξεων και επαναπροσανατολισμός μηνυμάτων για τους λιμένες ή τα ρεύματα συνήθειας.

 Οι ετικέττες προτεραιότητας υποστηρίξεων για τους λιμένες ή τις ροές συνήθειας, παρέχουν την παρατήρηση προτεραιότητας 802.1P, DSCP.

 Υποστηρίξτε τον αρίστης ποιότητας σχεδιασμό σειρών αναμονής του λιμένα και του ρεύματος συνήθειας.

  Υποστηρίξτε τη συμφόρηση για να αποτρέψετε το μηχανισμό, περιλαμβάνει την πτώση ουρών, WRED κ.λπ.

 

 IPv6

 

 Ταξινόμηση υποστήριξης SA/DA.

 Να κατασκοπεύσει υποστήριξης MLD.

 

 Πολλαπλής διανομής

 

 Υποστήριξη IGMPv1/v2/v3.

 Να κατασκοπεύσει υποστήριξης IGMPv1/v2/v3.

 Φίλτρο υποστήριξης IGMP.

 MVR υποστήριξης πολλαπλής διανομής, κατάλογος VLAN και διαγώνια πολλαπλής διανομής αντένσταση VLAN.

 Γρήγορη άδεια υποστήριξης IGMP.

 Πληρεξούσιο υποστήριξης IGMP.

 Pim-sm/pim-dm/pim-ssm υποστήριξης.

 Υποστήριξη PIM-SMv6, PIM-DMv6, PIM-SSMv6.

 Να κατασκοπεύσει υποστήριξης MLDv2/MLDv2.

 

 Αξιοπιστία  Προστασία βρόχων

 

 Υποστήριξη EAPS και GERP, ενισχυμένο ethernet πρωτόκολλο δικτύων δαχτυλιδιών (θεραπεύοντας χρόνος συνδέσεων <50ms>

 Loopback-ανίχνευση υποστήριξης, δοκιμή λιμένων loopback.

 

 Προστασία συνδέσεων

 

 Στήριγμα FlexLink υποστήριξης, (θεραπεύοντας χρόνος συνδέσεων <50ms>

 Υποστήριξης RSTP/MSTP accekerating δυνατότητα υλικού συνδέσεων θεραπεύοντας (θεραπεύοντας χρόνος συνδέσεων <1s>

 Δυναμική συνάθροιση συνδέσεων υποστήριξης LACP (θεραπεύοντας χρόνος συνδέσεων   <10ms>

 Επιτήρηση συνδέσεων υποστήριξης BFD.

 

 Προστασία συσκευών

 

 Στήριγμα κεντρικών υπολογιστών υποστήριξης VRRP.

 Υποστήριξη 1+1 καυτό στήριγμα παροχής ηλεκτρικού ρεύματος.

 

 Χαρακτηριστικά συντήρησης  Διαχείριση δικτύου

 

 Λιμένας TGLnet υποστήριξης πραγματικός - η χρονική ροή, χρησιμοποίηση, λαμβάνει και στέλνει τις στατιστικές πακέτων στοιχείων.

 Η ανάλυση ροής υποστήριξης RFC3176, μπορεί να επιτύχει τον έλεγχο ροής και τις στατιστικές

 από το πρωτόκολλο ή τη διεύθυνση.

 Πρωτόκολλο ανακαλύψεων συσκευών γειτόνων υποστήριξης LLDP.

 Υποστήριξη 802.3ah Ethernet OAM.

 Πρωτόκολλο κούτσουρων στοιχείων υποστήριξης και 3164 BSD syslog.

 Μεταλλικός θόρυβος και Traceroute υποστήριξης.

 

 Διαχείριση συσκευών

 

 Υποστήριξη CLI, λιμένας κονσολών, TGLnet και διαχείριση διαμόρφωσης ΙΣΤΟΎ.

 Υποστήριξη SNMPv1/v2/v3.

 Υποστήριξη RMON (μακρινός έλεγχος) 1,2,3,9 αλεσμένο MIB.

 Χρονικό πρωτόκολλο δικτύων υποστήριξης NTP υποστήριξης.

 Κεντρικός υπολογιστής Ⅱ υποστήριξης GN.Link κεντρικών υπολογιστών Ⅱ υποστήριξης GN.Link.

 Σύστημα διαχείρισης δικτύου NGBNView υποστήριξης.

 

 

 

Πληροφορίες διαταγής

 

 

 

 Πρότυπο

 

 Περιγραφή προϊόντων
 Ntw-E18008C

 

1. 8*PON λιμένες, ηλεκτρικός λιμένας 8*10/100/1000Base-T, λιμένας 4*10G- SR/LR/ER.

2. Η διπλή παροχή ηλεκτρικού ρεύματος εναλλασσόμενου ρεύματος, διπλή παροχή ΣΥΝΕΧΟΎΣ ηλεκτρικού ρεύματος, παροχή ηλεκτρικού ρεύματος DC+AC μπορεί να είναι προαιρετική.

 

8 λιμένες EPON OLT 1.25G TX 1490nm RX 1310nm PON για τη λύση ελέγχου HD 

ετικέτα:

10G EPON OLT,

olt epon

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Natywish Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: wendy

Τηλ.:: +8615012857454

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα