Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΔρομολογητής GPON ONU

Sc ενιαία μονάδα δικτύων τρόπου GPON ONU οπτική δρομολογητής 1310nm ONU/συνεχές ρεύμα 12V 1490nm

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας 10G GPON OLT για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας 10G GPON OLT για τις πωλήσεις
Αναθεωρήσεις πελατών
Пришло быстро, оборудование целое, работает отлично, заказом доволен.

—— Alexandr

Rápida Entrega, possívelmente alfandegárias serviços pelos aberto, boa UMA COM MAS falhou disco ultrapassado foi vendedor COM conversação. recomendo funcionando testado ε foi normalmente

—— Pedro Geron

Produto ε Otimo εγώ entregaram comprar mais vou comum rápido que ο mais certamente

—— Marcos Povoa Barbosa

Είμαι Online Chat Now

Sc ενιαία μονάδα δικτύων τρόπου GPON ONU οπτική δρομολογητής 1310nm ONU/συνεχές ρεύμα 12V 1490nm

Κίνα Sc ενιαία μονάδα δικτύων τρόπου GPON ONU οπτική δρομολογητής 1310nm ONU/συνεχές ρεύμα 12V 1490nm προμηθευτής
Sc ενιαία μονάδα δικτύων τρόπου GPON ONU οπτική δρομολογητής 1310nm ONU/συνεχές ρεύμα 12V 1490nm προμηθευτής Sc ενιαία μονάδα δικτύων τρόπου GPON ONU οπτική δρομολογητής 1310nm ONU/συνεχές ρεύμα 12V 1490nm προμηθευτής Sc ενιαία μονάδα δικτύων τρόπου GPON ONU οπτική δρομολογητής 1310nm ONU/συνεχές ρεύμα 12V 1490nm προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Sc ενιαία μονάδα δικτύων τρόπου GPON ONU οπτική δρομολογητής 1310nm ONU/συνεχές ρεύμα 12V 1490nm

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: NATYWISH
Πιστοποίηση: CE, ROHS, FCC
Αριθμό μοντέλου: Ntw-G174200S

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: το πλαίσιο 1pc
Χρόνος παράδοσης: 5-8 Εργάσιμες Ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Paypol
Δυνατότητα προσφοράς: 5000pcs/εβδομάδα
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Λιμένας PON: Sc, single-mode, ενιαίος-ίνα, προς τα κάτω ποσοστό 2.5Gbps, προς τα πάνω ποσοστό 1.25Gbps. Διεπαφή υπηρεσιών: 4*10/100/1000Mbps λιμένες του τοπικού LAN. 2 λιμένες φωνής με τη λειτουργία wifi
μήκος κύματος: Tx 1310nm, Rx 1490nm οπτικός τύπος: SC/PC
Μεταφορά απόσταση: 20KM Τροφοδοσία: DC 12V

4FE + 2 λιμένες + WIFI GPON ONU φωνής με τους λιμένες 1 GPON, 4 λιμένες του τοπικού LAN *1000M, φωνή 2

 

λιμένες +WIFI ONU

                                                                                                                                     -Ntw-G174200S

 

Sc ενιαία μονάδα δικτύων τρόπου GPON ONU οπτική δρομολογητής 1310nm ONU/συνεχές ρεύμα 12V 1490nm

 

 

 

Επισκόπηση προϊόντων

 

Η σειρά ntw-G174200S GPON ONU είναι μια ευρυζωνική τελική συσκευή με σκοπό από NATYWISH, προκειμένου να ικανοποιηθούν οι ανάγκες του χειριστή τηλεπικοινωνιών, ευρυζωνική πρόσβαση SOHO, ευρυζωνική αύξηση ταχύτητας, FTTH/FTTO, υιοθετεί την ώριμη, σταθερή και οικονομικώς αποδοτική τεχνολογία gigabit EPON, και ενσωματώνει την οπτική λαμβάνουσα τεχνολογία μετατροπής, WDM και HFC Gigabit Ethernet, με το χαρακτηριστικό γνώρισμα υψηλού αξιόπιστου, εύκολο να διαχειριστεί και της εγγύησης QoS. Καλύπτει τις τεχνικές απαιτήσεις προτύπων IEEE802.3ah και εξοπλισμού της China Telecom EPON (V2.1) κ.λπ.

 

Τεχνική προδιαγραφή

 

1. Ο προσαρμοστής δύναμης εισήγαγε: 220V εναλλασσόμενο ρεύμα, 50HZ.

2. Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος συστημάτων: Δείτε την πινακίδα στη συσκευή.

3. Περιβαλλοντική θερμοκρασία: - 5 (V2801W 0 ~ +40℃) περιβαλλοντική υγρασία ~ +55℃: 10% ~ 4,95% (μη να συμπυκνώσει).

4. Θερμοκρασία καταστημάτων: - 30 υγρασία ~ +60℃Store: 10% ~ 95% (non-condensing).

 

 

Προδιαγραφή υλικού

 

  Όνομα παραμέτρου

 

  Παράμετρος υλικού

 

 

  GPON

 

  Chipset

 

 

  BCM68380 σειρά.

 

  Λιμένας PON

 

  Sc, single-mode, ενιαίος-ίνα, προς τα κάτω ποσοστό 2.5Gbps, προς τα πάνω ποσοστό 1.25Gbps.

 

 

  Μήκος κύματος

 

 

   Tx 1310nm, Rx 1490nm.

 

  Ευαισθησία

 

 

   < -27dBm="">

 

 Οπτικός τύπος

 

 

   SC/PC.

  Τύπος διεπαφών

 

  4*10/100/1000Mbps,

  Αυτόματες προσαρμοστικές διεπαφές Ethernet, πλήρεις/ημιαμφίδρομες, συνδετήρας RJ45,

  2 λιμένες, συνδετήρας RJ11.

 

 

 Ασύρματος

 

 Υποχωρητικός με IEEE802.11b/g/n, 300Mbps, 2T2R ένα εσωτερική κεραία και μια εξωτερική κεραία.

 

 

 Δείκτες

 

 13, για τη ΔΥΝΑΜΗ, PON, Los, ΩΧΡΌ, WiFi, τηλέφωνο, τοπικό LAN, ζευγάρι, USB.

 

 Διάσταση

 

 185mm×135mm×45mm.

 

 Δύναμη

 

  DC12V, 1A/1.5A.

 

 Κατανάλωση ισχύος

 

  ≤10W.

 

 Βάρος

 (Κανένας προσαρμοστής δύναμης)

 

 340g.

 

  Μέγεθος

 

 195mm x188mm x51mm.

 

 

Προδιαγραφή λογισμικού

 

   Παράμετρος

   Όνομα

 

  Παράμετρος λογισμικού

 

 

   GPON

 

    Τοπικό LAN

 

  Περιορισμός ποσοστού λιμένων υποστήριξης

  Ανίχνευση βρόχων υποστήριξης

 

    VLAN

 

  Τρόπος ετικεττών υποστήριξης VLAN

  Διαφανής τρόπος υποστήριξης VLAN

  Τρόπος κορμών υποστήριξης VLAN

  Τρόπος μεταφράσεων υποστήριξης VLAN

  Τρόπος υποστήριξης VLAN QinQ

 

   Πολλαπλής διανομής

 

 Υποστήριξη IGMPv1/v2/v3

 Πληρεξούσιο υποστήριξης IGMP και πληρεξούσιο MLD

 Υποστήριξη IGMP που κατασκοπεύει και να κατασκοπεύσει MLD

 

     QoS

 

 Υποστήριξη 4 σειρές αναμονής

 Υποστήριξη SP και WRR

 Υποστήριξη 802.1P

 Υποστήριξη DSCP

 

        L3

 

  Διπλός σωρός υποστήριξης IPv4, IPv6 και IPv4/IPv6

  Υποστήριξη DHCP/PPPOE/Statics

  Στατική διαδρομή υποστήριξης

  Υποστήριξη ΕΘΝΙΚΗ

  Γέφυρα, διαδρομή, διαδρομή και γέφυρα υποστήριξης ανάμικτες

  Υποστήριξη DMZ

  Υποστήριξη DNS

  Υποστήριξη ALG

  Υποστήριξη UPnP

  Εικονικός κεντρικός υπολογιστής υποστήριξης

 

 

      DHCP

 

   Κεντρικός υπολογιστής DHCP υποστήριξης

      VOIP

 

  Πρωτόκολλο ΓΟΥΛΙΩΝ υποστήριξης,

  Κωδικοποίηση φωνής υποστήριξης: Το itu-τ G.711/G.723/G.726/G.729, αυτοκίνητο διαπραγματεύεται με τον πράκτορα κλήσης,

  Ακύρωση ηχούς υποστήριξης που υπερβαίνει το ITU-τ G.165/G.168-2002, μέχρι το μήκος ουρών 128ms,

  Υποστήριξη υψηλή - χαμηλός fax ταχύτητας/διαποδιαμορφωτής, fax παράκαμψης, και fax T38,

  Υποστήριξη InBand/ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ RFC2833/SIP, επικύρωση MD5, κλήση προς τα εμπρός, αναμονή κλήσης, άμεση κλήση, και όλα είδος προστιθεμένης αξίας φωνής, υπηρεσία. Πολυκομματική σύσκεψη,

  Δοκιμή γραμμών υποστήριξης σύμφωνα με GR-909.

 

    Ασύρματος

 

  Υποστήριξη 802.11b/g/n και ανάμικτος,

  Υποστήριξη 4 SSID,

  Η υποστήριξη κανένας-auth-αριθ., WEP, wpa-PSK και wpa2-PSK λειτουργεί με AES, κρυπτογράφηση TKIP.

 

  Απόδοση

 

 Απώλεια στοιχείων: <1>

 Απώλεια κλήσης: <0>

 

  Ασφάλεια

 

  Αντιπυρική ζώνη υποστήριξης

  Φίλτρο της Mac υποστήριξης

  ACL υποστήριξης

  Φίλτρο υποστήριξης URL

 

 Διαχείριση

 

  Υποστήριξη OMCI (ITU-τ G.984.x).

 

 

  ΙΣΤΟΣ υποστήριξης.

  Υποστήριξη TR069.

  Υποστήριξη TELNET.

  Υποστήριξη CLI. 

 

 

 

Πληροφορίες διαταγής

 

     

     Πρότυπο

 

   Περιγραφή

 

   Ntw-G174200S

 

 

   4GE+2 λιμένες +WIFI GPON ONU φωνής

 

 

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Natywish Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Echo Wang

Τηλ.:: +8613760198031

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)